Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonlarındaki sesin doğru yayılımı, içerideki ve dışarıdaki ses  dalgalarının birbirine karışmadan istenilen akustiğin sağlanması amacıyla yapılan ses yalıtımı ve akustik mühendislik işlemlerine ait detaylı bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz. 

 
Yapıları itibariyle çok sayıda katılımcıyı barındırabilmesi için geniş olarak inşaa edilen konferans salonları, sesin anlaşılır şekilde en uzak noktalardan da duyulabilmesi için akustik yansımalar hesaplanarak, fazla yansıma yapan yüzeylerde sesin yönünü ve etkisi değiştirebilecek, gerekli görülen yerlerde sesi tamamen soğurabilecek akustik ve ses yalıtımı ürünleriyle uygulama yapılmalıdır. Salonun genişliği ve şekline göre farklı ürün  gurupları ve uygulama yöntemleriyle uygulanan ses yalıtımı uygulamasını yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu, ses yalıtımı ürünlerinin birleşim noktalarında gerekli olan bağlantıyı kurmaktır. 

 
Konferans salonu ses yalıtımı ve akustik düzenlemede kullanmakta olduğumuz ürünlerimizi aşağıda görebilir, konferans salonu ses yalıtımı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 909 04 19 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.